Subscribe to
Wpisy
Komentarze

362

Wczoraj wieczorem przestał mi działać komputer. Spędziłem kilka godzin na próbach naprawienia go. Nie mogłem się przygotować do dzisiejszego zaliczenia do którego musiałem mieć działający komputer. Nie wiadomo ile jeszcze czasu na to stracę, a sesja już się zbliża. Do większości egzaminów też potrzebuję działającego komputera. Zacząłem się tym wszystkim bardzo stresować.

W metrze otworzyłem Biblię i pierwszy fragment, który zacząłem czytać to:

Ale teraz tak mówi Pan, Stworzyciel twój, Jakubie, i Twórca twój, o Izraelu: Nie lękaj się, bo cię wykupiłem, wezwałem cię po imieniu; tyś moim! Gdy pójdziesz przez wody, Ja będę z tobą, i gdy przez rzeki, nie zatopią ciebie. Gdy pójdziesz przez ogień, nie spalisz się, i nie strawi cię płomień. Albowiem Ja jestem Pan, twój Bóg, Święty Izraela, twój Zbawca. Daję Egipt jako twój okup, Kusz i Sabę w zamian za ciebie. Ponieważ drogi jesteś w moich oczach, nabrałeś wartości i Ja cię miłuję, przeto daję ludzi za ciebie i narody za życie twoje. Nie lękaj się, bo jestem z tobą.

Iz 43,1-5a (BT)


3 komentarzy do “362”

 1. 27 Jan 2010 @ 11:45darqha

  Powodzenia w naprawie sprzętu. Fizycznie nie pomogę, ale wesprę modlitwą. 3m się ciepło i Najwyższego.

 2. 27 Jan 2010 @ 14:56JF

  Dzieki :)

  Udalo sie uruchomic system, to juz cos :D

 3. 30 Jan 2010 @ 15:40Kaja

  to teraz będziesz musiał uruchomi mój system ;) byc moze mnie nie jest az tak potrzebny do nauki komputer jak Tobie , ale wiem co czules. na szczecie współlokatorki ratują swoimi laptopami :D choc to nie zmienia faktu, ze duzo potrzebnych rzeczy do nauki mam na swoim :| no nic, chyba chodzi o to, zeby takimi rzeczami sie wlasnie nie przejmowac :)