Subscribe to
Wpisy
Komentarze

O mnie

Blog ten powstał, żebym mógł komentować to, co się dzieje na świecie z chrześcijańskiego punktu widzenia. Przez te kilka lat zdążył wyewoluować w ten dziwny twór którym jest teraz. Mam nadzieję, że choć trochę przybliży on czytających do Boga.

Dlaczego ‘Jesus Freak’? Pierwszy raz usłyszałem to wyrażenie w piosence Dc Talk o tym samym tytule. Później przeczytałem książki które powstały dzięki współpracy członków DcTalk i Głosu Prześladowanych Chrześcijan zatytułowanych ‘Jesus Freaks’. Składały się one z historii ludzi, którzy byli prześladowani za wiarę. Zachęcam do ich przeczytania, to jedno z największych świadectw, jakie znam.

Co to w ogóle znaczy? Chyba nie ma dobrego tłumaczenia. Najbardziej dosłowne jakie widziałem, to ‘Jezusowy świr’. Ja chyba wolę mniej dosłowne, ale bardziej oddające ducha ‘Boży szaleniec’. Jakie jest przesłanie? Są dwa. Po pierwsze, chrześcijanie często przez świat są uznawani za szaleńców, idiotów itp. I to się często sprawdza w moim przypadku. Po drugie, Boży szaleniec to taka osoba, która jest taka ‘szalona’, że dla Boga jest gotowa na wszystko. I taką osobą chciałbym być.

Kim więc jestem? Właśnie takim Bożym szaleńcem, który chce pokazywać światu swojego Boga. Kim chciałbym być? Kimś, kto się nie ogląda na koszty swojej drogi z Bogiem. Nie zawsze mi to wychodzi. Czasami boję się reakcji ludzi. Ale do tego dążę. To jest mój cel.

Kontakt:

GG: 1561436
Mail: jesus[dot]freak[at]o2[dot]pl

Moje strony:

deviantART

YouTube


4 komentarzy do “O mnie”

 1. 26 Jan 2010 @ 21:09Sabi

  Pięknie napisane, wiesz?

 2. 13 May 2010 @ 00:21Ewela

  Podziwiam cię że masz takie chęci do tworzenia tego bloga. I widać że twoja wiara jest bardzo szczera i prawdziwa. Trzymać tak dalej:)

 3. 16 Sep 2010 @ 21:52Xandria

  Jestem pod olbrzymim wrażeniem. Tak ładnie to wszystko opisujesz;) Znam niewiele osób, których wiara jest tak silna. Moze oprócz kilku koleżanek mojej babci;):D hehe fajny blog, uważam, że jesteś bardzo interesującą osobą, myślałes kiedyś o napisaniu książki? Myśle, ze by ci fajnie wyszło;)

 4. 16 Nov 2010 @ 00:36Niezwyczajna

  Emek, Błogosławię Cię!

Skomentuj